co-Robie.pl | Co teraz robisz??
 

Nowości

Kategoria: Serwis   Data dodania: 4.07.2009
Serwis Co-Robie.pl od uruchomienia zyskał ponad ćwierć miliona odsłon i zanotował ponad 60 tysięcy wejść.
W ostatnim tygodniu serwis wzbogacił się o SPOTa reklamowego (zobacz spota) oraz zaawansowaną funkcję Centrum powiadomień, dzięki której użytkownicy mogą wybrać sposób dostarczania danych powiadomień oraz wyłączyć zbędne informowanie np. o szturchnięciach lub nowych obserwujących. Do serwisu dodano także:

- Linki zapraszających, które pozwalają na dodanie bezpośrednio po rejestracji osoby zapraszającej do znajomych.
- Userbar obrazkowy, pozwalający na informowanie znajomych o tym co robimy w danym czasie bezpośrednio z bloga lub stopki forum dyskusyjnego, na którym się udzielamy, w odróżnieniu od innych tego typu rozwiązań, nasz userbar może być wstawiony dosłownie wszędzie, gdyż jest dynamicznym obrazkiem jpg.
- Poradnik - jak zyskać popularność i osiągnąć sukces z Co-Robie.pl (przeczytaj poradnik), serwis daje bowiem możliwość budowania własnego zaplecza biznesowego.
- Obsługę MMSów, użytkownicy mogą wstawiać zdjęcia z opisem z dowolnego miejsca na Ziemi za pośrednictwem telefonu gsm.
- Udoskonalono funkcję obsługi #tagów a użytkownicy mogą obserwować dany tag i otrzymywać powiadomienie (np. smsem) o wpisie zawierającym dane słowo.
- Dodano możliwość tworzenia własnych grup tematycznych, w które zrzeszają użytkowników o tych samych zainteresowaniach lub obowiązkach. Stworzone grupy mogą służyć jako centrum informowania o tym co dzieje się w naszym otoczeniu. Jak wszystko inne w serwisie, wiadomości z grupy mogą przychodzić na smsa, komunikator oraz emaila.Nowości

Kategoria: Serwis   Data dodania: 12.06.2009
Od uruchomienia serwisu minęło zaledwie kilka dni a cieszy się on wielką popularnością i powoli zdobywa rzesze użytkowników. Od uruchomienia serwis osiągnął około 20 000 wizyt i kilka razy więcej odsłon. Mamy już ponad 1500 użytkowników którzy napisali ponad 3,5 tysiąca wiadomości. Serwis jest cały czas rozwijany, ostatnio wprowadzonymi funkcjami jest powiadomienie smsem o wpisach znajomych lub wiadomości prywatnej.

Funkcja powiadamiania smsem pozwoli na kontakt ze znajomymi z dowolnego miejsca na świecie. Serwis od samego początku oferuje usługę dodawania wpisów przez smsa, jednak dopiero smsowe powiadomienia pozwolą cieszyć się użytkownikom pełnią niezależności i ciągłym kontaktem ze znajomymi.

Usługa dostępna jest w kilku pakietach taryfowych, jednym z nich jest pakiet 50 kredytów (1 sms to 1 kredyt) w cenie 12,5 zł. Mamy więc cenę standardowego smsa około 25 groszy za wiadomość. W przypadku chęci oszczędzania kredytów jest możliwość wprowadzenia tzw. "limitów", które pozwolą na kontrolę zużycia stanu konta. Użytkownik za zakupione kredyty może zapłacić na wiele sposobów, kartą, przelewem, płatnością internetową itp. Całość jest w pełni zautomatyzowana, przez co użytkownik nie musi czekać na potwierdzenie przelewu, dzieje się to automatycznie i w przypadku np. płatności kartą już po kilku sekundach użytkownik może korzystać z kredytów sms.

Seris Co-Robe.pl jest pierwszym serwisem tego typu w kraju, który oferuje funkcjonalność powiadomień sms o wpisach znajomych.Otwarcie serwisu

Kategoria: Ogłoszenia   Data dodania: 6.06.2009
W dniu dzisiejszym nastąpiło otwarcie serwisu co-robie.pl. W serwisie każdy może informować swoje grono znajomych o tym co robi w danym momencie. Wiadomości można dodawać bezpośrednio z przeglądarki internetowej, z komunikatora gg lub przez smsa. Informuj znajmych o tym co teraz robisz, gdziekolwiek jesteś.Czym jest strona?

Kategoria: Ogłoszenia   Data dodania: 6.06.2009
Co-Robie.pl jest serwisem pozwalającym na przesyłanie szybkich, krótkich informacji o tym co robisz w danej chwili. Długość wiadomości jest ograniczona do 140 znaków. Wiadomości dzięki zintegrowanej usłudze sms, można dodawać z dowolnego miejsca na świecie. Stworzone profile i dodani znajomi, pozwalają użytkownikowi możliwość stałej obserwacji tego, co dzieje się z jego przyjaciółmi w dowolnym momencie. Każdy użytkownik może obserwować dowolną liczbę osób. Za każdym razem kiedy obserwowana osoba doda nową wiadomość, otrzymamy o tym informację mailem, smsem lub przez komunikator.